ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsFREEDOM Synthetic Lace Wigs For Women Straight Layered Lace Wig 18 Inch Side Part Pre Plucked Ombre Brown Blonde Cosplay Wigs
Shop
FREEDOM Synthetic Lace Wigs For Women Straight Layered Lace Wig 18 Inch Side Part Pre Plucked Ombre Brown Blonde Cosplay Wigs
$40.00 – $42.00Price range: $40.00 through $42.00
Add to wishlist Add to compareAsk about product
SKU: 3256809832973110
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | FREEDOM |
| Texture | Straight |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Daily Use |
| Material Grade | High temperature fiber |
| Lace Color | Transparent |
| Style | Layered |
| Cap Size | Average Size |
| Base Material | Swiss Lace |
| MELISSA | Side part lace wig |
| Weight | 198±3g |
| Length | 18 Inch/45 cm |
Be the first to review “FREEDOM Synthetic Lace Wigs For Women Straight Layered Lace Wig 18 Inch Side Part Pre Plucked Ombre Brown Blonde Cosplay Wigs” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Allbell Magique Ombre Grey Synthetic Wigs With Side Bangs For Women Party Cosplay Natural Wavy Fake Hair Heat Resistant Fiber
$26.00 – $27.00Price range: $26.00 through $27.00LC042-1LC8155-3LC8232-1LC8248-2SWLC1261-6OR22SWLC1276-2BR20SWLC1276-4BR20SWLC1324-1GR24SWLC6358-1PI24SWLC8327-1BL24SWLC8367-1AU28SWLC8368-1BL26SWLC8375-1RE24WL1010-1WL1118-1 -
Select options+ wishlist+ compare
Nailpop 600PCS Nail Tips Full Cover Medium Length Ballerina Press On False Nail Extenison Tips with Box for Salons and Home DIY
$9.00 – $11.00Price range: $9.00 through $11.00L-Coffin-600L-Stiletto-600M-Almond-600M-Coffin-600M-Oval-600M-Square-600M-Stiletto-600XXS-Almond-600XXS-Coffin-600XXS-HC-Almond-600XXS-HC-Cofifn-600XXS-HC-Oval-600XXS-HC-Square-600XXS-HC-Stiletto-600XXS-Square-600 -
Select options+ wishlist+ compare
Visuashow Anime Colored Contact Lenses Miku Cosplay Coloured Contact Lens Yearly Beauty Small Pupils Lens Pink Eye Lenses
$14.00Magic BlueMagic Blue GreyMagic Crystal GreenMagic Dark BlueMagic GreenMagic PinkMagic RedMagic VioletMagic Yellow -
Add to cart+ wishlist+ compare
7Days Nail Fungus Treatment Serum Ginger Anti-infective Paronychia Onychomycosis Toe Foot Nail Fungal Repair Gel Hand Foot Care
$13.00Original price was: $13.00.$12.00Current price is: $12.00. -
Select options+ wishlist+ compare
100ml 24k Gold Hyaluronic Acid Nicotinamide Face Serum Anti Aging Facial Lifting Collagen Essence Skin Care Whitening Serum
$19.00 – $20.00Price range: $19.00 through $20.00











Reviews
There are no reviews yet.