ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsFREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant
Shop
FREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant
$89.00 Original price was: $89.00.$37.00Current price is: $37.00.
SKU: 1005006856062724
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FREEDOM |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Daily Use |
| Material Grade | High Temperature Fiber |
| Lace Wig Type | Lace Front |
| High-concerned chemical | None |
| Cap Size | Average Size |
| Base Material | Swiss Lace |
| Lace Color | Transparent |
| NO | L-LILY |
| Weight | 240g |
| Density | 150% |
| Length | 30 inches |
| Lace type | Hand tied middle lace |
Be the first to review “FREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
5 In 1 Facial Serum Fade Fine Lines Firming Skin Shrink Pores Moisturizing Brightning Vitamin C Hyaluronic Acid Face Serum
$5.00 – $13.00Price range: $5.00 through $13.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Enduring Women Pheromone Perfume Enhances Female Women Charm Enhance Attractiveness To Your Partner Improve Female Confidence #$
$16.00 – $157.00Price range: $16.00 through $157.001 PeiceBuy 10 gift 12 freeBuy 2 gift 1 freeBuy 3 gift 2 freeBuy 5 gift 5 free -
Select options+ wishlist+ compare
550pcs Coffin Almond Soft Gel Nail Tips False Half Cover Press On Acrylic Nails 11Sizes Fake Nails DIY Manicure Extension Tools
$12.00 – $16.00Price range: $12.00 through $16.0001-550pcs02-550pcs03-550pcs04-550pcs05-550pcs06-500pcs07-440pcs08-550pcs09-400pcs10-550pcs11-550pcs12-550pcs13-500pcs14-550pcs15-550pcs550pc-L Coffin550pc-M Almond550Pc-S Coffin550pc-S Square550pc-S Stiletto550Pc-Toes -
Select options+ wishlist+ compare
Allbell Magique Ombre Grey Synthetic Wigs With Side Bangs For Women Party Cosplay Natural Wavy Fake Hair Heat Resistant Fiber
$26.00 – $27.00Price range: $26.00 through $27.00LC042-1LC8155-3LC8232-1LC8248-2SWLC1261-6OR22SWLC1276-2BR20SWLC1276-4BR20SWLC1324-1GR24SWLC6358-1PI24SWLC8327-1BL24SWLC8367-1AU28SWLC8368-1BL26SWLC8375-1RE24WL1010-1WL1118-1 -
Select options+ wishlist+ compare
Skin Texture | Pore Refining Resurfacing, Brightening Facial Serum with Retinol and Niacinamide Non-Comedogenic
$6.00 – $70.00Price range: $6.00 through $70.00












Reviews
There are no reviews yet.