ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsFREEDOM Synthetic Lace Front Wigs For Women 26“ Highlight Honey Brown Body Wave Wig Ombre Blonde Lace Wig Synthetic Cosplay Wig
Shop
FREEDOM Synthetic Lace Front Wigs For Women 26“ Highlight Honey Brown Body Wave Wig Ombre Blonde Lace Wig Synthetic Cosplay Wig
$86.00 Original price was: $86.00.$36.00Current price is: $36.00.
SKU: 3256806622063166
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FREEDOM |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Daily Use |
| Material Grade | High temperature fiber |
| Lace Wig Type | Lace Front |
| High-concerned chemical | None |
| Cap Size | Average Size |
| Base Material | Swiss Lace |
| Lace Color | Transparent |
| NO | WILMA |
| Weight | 220g |
Be the first to review “FREEDOM Synthetic Lace Front Wigs For Women 26“ Highlight Honey Brown Body Wave Wig Ombre Blonde Lace Wig Synthetic Cosplay Wig” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Wire Hair Extensions Straight Real Human Hair Natural Black Wire Human Hair Extensions 16-26 Inches Fish Line Clip In Extension
$45.00 – $90.00Price range: $45.00 through $90.00BlondeDark brownMedium BrownNatural BlackP4-27 HLP8-613 HL -
Select options+ wishlist+ compare
FREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant
$89.00Original price was: $89.00.$37.00Current price is: $37.00.#1B130T30613APRICGT4-27Q-86ELPD TT4-18-24DNTPDHL 1B-8-26RNTSN4-UN9-12RTT6-23CTTHL6-23B-613FTTOL4-30S-26JTTPN6-REPK-PKGD -
Add to cart+ wishlist+ compare
7Days Nail Fungus Treatment Serum Ginger Anti-infective Paronychia Onychomycosis Toe Foot Nail Fungal Repair Gel Hand Foot Care
$13.00Original price was: $13.00.$12.00Current price is: $12.00. -
Select options+ wishlist+ compare
DUOXIU 1Pair Year Natural Brown Green Eye Color Contact Lenses Big Eye Cosmetic Gray Pupils for Beauty And Eye Color Enhancement
$13.00 – $14.00Price range: $13.00 through $14.00Jelly Bloom GoldJelly Bloom GreenJelly Brown GreenSpring Diary BlueSpring Diary BrownSpring Diary PinkTipsy Bloom Brown -
Select options+ wishlist+ compare
Skin Texture | Pore Refining Resurfacing, Brightening Facial Serum with Retinol and Niacinamide Non-Comedogenic
$6.00 – $70.00Price range: $6.00 through $70.00












Reviews
There are no reviews yet.