ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsBody Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color
Shop
Body Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color
$34.00 – $67.00Price range: $34.00 through $67.00
Add to wishlist Add to compareAsk about product
SKU: 1005007468773549
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Body Wave Hair Extensions Drawstring Ponytail Brazilia 100% Real Human Hair For Women









Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Color Type | Pure Color |
| Brand Name | xbeauty |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Unit Weight | 100g/piece |
| High-concerned chemical | None |
| Texture | Wavy |
| Attachment | Clip-in |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Material Grade | Remy Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Ships From | China Mainland |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Be the first to review “Body Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
5 In 1 Facial Serum Fade Fine Lines Firming Skin Shrink Pores Moisturizing Brightning Vitamin C Hyaluronic Acid Face Serum
$5.00 – $13.00Price range: $5.00 through $13.00 -
Select options+ wishlist+ compare
VISUASHOW Aurora Color Contact Lenses Prescription Colored Contacts 1Pair Natural Cosmetic Eye Lenses for Makeup Coloured Lens
$12.00 – $16.00Price range: $12.00 through $16.00AZUEMERALDGRAPHITEHAZELLCY GRAYMARINEMELOCHREQUARTZVERDE -
Select options+ wishlist+ compare
Enduring Women Pheromone Perfume Enhances Female Women Charm Enhance Attractiveness To Your Partner Improve Female Confidence #$
$16.00 – $157.00Price range: $16.00 through $157.001 PeiceBuy 10 gift 12 freeBuy 2 gift 1 freeBuy 3 gift 2 freeBuy 5 gift 5 free -
Select options+ wishlist+ compare
Fast Whitening Serum for Female Private Parts Hands Knees Elbows Dark Spot Corrector Beauty Care
$6.00 – $62.00Price range: $6.00 through $62.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Nailpop 600PCS Nail Tips Full Cover Medium Length Ballerina Press On False Nail Extenison Tips with Box for Salons and Home DIY
$9.00 – $11.00Price range: $9.00 through $11.00L-Coffin-600L-Stiletto-600M-Almond-600M-Coffin-600M-Oval-600M-Square-600M-Stiletto-600XXS-Almond-600XXS-Coffin-600XXS-HC-Almond-600XXS-HC-Cofifn-600XXS-HC-Oval-600XXS-HC-Square-600XXS-HC-Stiletto-600XXS-Square-600











Reviews
There are no reviews yet.