ShopShopCosmeticsWigs & Hair Extensions30 Inch Loose Wave Baby Hair Synthetic Lace Wigs Cosplay Ombre Blonde Brown Deep Wave Long Wavy Synthetic Wigs For Black Women
Shop
30 Inch Loose Wave Baby Hair Synthetic Lace Wigs Cosplay Ombre Blonde Brown Deep Wave Long Wavy Synthetic Wigs For Black Women
$71.00 Original price was: $71.00.$36.00Current price is: $36.00.
SKU: 3256807063975337
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FASHION IDOL |
| Texture | Deep Wave |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Lace Color | Transparent |
| Style | Trendy |
| Cap Size | Average Size |
| Base Material | Swiss Lace |
| No | GW WS/F LACE M-ARIKA |
| Color | Black, Blonde,Grey, Brown |
| Weight | 250G |
| Length | 30 Inches/75 cm |
| hairstyle | Loose Wave |
| Price | Hair Factory Prices |
| Hair Gurantee | 7 Days No Reason Easy Return |
| Feature | Looks More Nature,Just like yourself real hair |
| Suitable | for African American,for Black Women |
| Material Grade | High Temperature Fiber |
| Occasions | Cosplay, dating, parties and other occasions |
Be the first to review “30 Inch Loose Wave Baby Hair Synthetic Lace Wigs Cosplay Ombre Blonde Brown Deep Wave Long Wavy Synthetic Wigs For Black Women” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Soft Gel False Tips Box Natural Sculpted Ballet Coffin Almond Fake Nails Full Cover Premium Quality Press On Nails Nail Supplies
$16.00 – $21.00Price range: $16.00 through $21.00OM-01 14SizesOM-02 10SizesOM-03 10SizesOM-04 10SizesOM-05 14SizesOM-06 10SizesOM-07 14SizesOM-08 10SizesOM-09 14SizesOM-10 14SizesOM-11 14SizesOM-12 14SizesOM-13 14SizesOM-14 12Sizes -
Select options+ wishlist+ compare
Wire Hair Extensions Straight Real Human Hair Natural Black Wire Human Hair Extensions 16-26 Inches Fish Line Clip In Extension
$45.00 – $90.00Price range: $45.00 through $90.00BlondeDark brownMedium BrownNatural BlackP4-27 HLP8-613 HL -
Select options+ wishlist+ compare
Skin Texture | Pore Refining Resurfacing, Brightening Facial Serum with Retinol and Niacinamide Non-Comedogenic
$6.00 – $70.00Price range: $6.00 through $70.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Light Brown Hair Extensions Clip In Human Hair 120G 8Pcs Clip In Human Hair Extensions Straight #6 Chestnut Brown Hair Extension
$44.00 – $215.00Price range: $44.00 through $215.00#1B12466138p4-27p8-613 -
Select options+ wishlist+ compare
Centella Asiatica Face Serum Nourish Dry Skin Smoothing Rejuvenation Skin Brightening Whitening Cream Facial Moisturizer Korean
$19.00 – $36.00Price range: $19.00 through $36.00












Reviews
There are no reviews yet.