Shop
Brightening Cream For Intimate Parts Body Knees Remove Dull Pigments Brighten Serum Elbows Knuckles Lightening Skin Care Product
$12.00 – $21.00Price range: $12.00 through $21.00
Add to wishlist Add to compareAsk about productDescription
Whitening Cream Private Parts Underarm Bleaching Gel Whiten Lips Butt Knee Brighten Inner Thigh Intimate Parts Dark Remove Care
▶The plant extract ingredients moisturize the skin. They moisturize and make the lips, areola and other parts have an attractive color.
▶HOW TO USE
◾USE ON THE LIPS
After cleansing the lips, take an appropriate amount and apply evenly on the lips.
◾USE IN PRIVATE PARTS
Clean the application area first, and then apply an appropriate amount of tender red pigment to the private area you need.
◾UES ON THE AREOLAS
Clean the area to be used first, and apply an appropriate amount to the nipple and areola. It is recommended to apply it with a cotton swab to avoid contamination of fingers or clothing.
◾USE ON THE BASE OF THIGH
First, clean and use, and then apply an appropriate amount of light red pigment to the roots of the thighs.



▶DO YOU HAVE THESE TROUBLESP
●ELBOW
●KNEE
●UNDERARM
●PRIVATE AREA
▶PAMPERING A WOMAN
●BEAREFINED WOman
●PAMPER YOURSELF
●RELIVETHE CHARM OF GIRLS
●REGAIN CONFIDENCE
▶5 EFFECTS LET YOU DO THE PINK WOMAN!
◾LIGHTEN MELANIN
◾IT IS LIP TO KISS
◾PINK AREOLA PRIVATE PARTS
◾MOISTURIZE AND PRIVATE PARTS
◾GET RID OFBAD SMELL

▶NATURAL INGREDIENTS
◾Nicotinamide
◾Citric acid
◾Impatiens BalsaminaFlower Extract


Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Product Name | Whitening Private Parts Cream |
| Effect | Body Whitening Treatment for Intimate Areas |
| Function | Removes melanin, darkens and brightens the complexion. |
| Adantage | Moisturizing Nourishing Rejuvenating |
| Suitable For | For the whole body Whitening & Darkening Essence Cream |
| Quality | Quality qualified and valid products |
| Brand Name | NONE |
| Model Number | ERAYCEE-001 |
| Ingredient | Nicotinamide |
| Use | BODY |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Nourishing |
| Fragrance | Grass root fragrance |
| Shelf Life | 3 years |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Female |
| Certification | CPNP |
| Country/Region of Manufacture | China Mainland |
| Item Type | Cream |
| Date of Manufacture | Revent |
| Manufacturer | ERAYCEE |
| NET WT | 20g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 233198 |
| SPEC | <100g |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Nailpop 600PCS Nail Tips Full Cover Medium Length Ballerina Press On False Nail Extenison Tips with Box for Salons and Home DIY
$9.00 – $11.00Price range: $9.00 through $11.00L-Coffin-600L-Stiletto-600M-Almond-600M-Coffin-600M-Oval-600M-Square-600M-Stiletto-600XXS-Almond-600XXS-Coffin-600XXS-HC-Almond-600XXS-HC-Cofifn-600XXS-HC-Oval-600XXS-HC-Square-600XXS-HC-Stiletto-600XXS-Square-600 -
Select options+ wishlist+ compare
EYESHARE 10Pcs=5Pair Color Contact Lenses for 1 Day Daily Lens Blue Contacts Daily Disposable High Wearing Comfort Brown Lenses
$66.00Original price was: $66.00.$22.00Current price is: $22.00.CROATIA-BLUE-DAYCROATIA-BROWN-DAYCROATIA-GRAY-DAYCROATIA-GREEN-DAYDENMARK-BLUE-DAYDENMARK-GRAY-DAYDENMARK-GREEN-DAYDENMARK-PURPLE-DAYHOLLAND-BLUE-DAYHOLLAND-BROWN-DAYHOLLAND-GRAY-DAYHOLLAND-GREEN-DAY -
Select options+ wishlist+ compare
Body Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color
$34.00 – $67.00Price range: $34.00 through $67.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Allbell Magique Ombre Grey Synthetic Wigs With Side Bangs For Women Party Cosplay Natural Wavy Fake Hair Heat Resistant Fiber
$26.00 – $27.00Price range: $26.00 through $27.00LC042-1LC8155-3LC8232-1LC8248-2SWLC1261-6OR22SWLC1276-2BR20SWLC1276-4BR20SWLC1324-1GR24SWLC6358-1PI24SWLC8327-1BL24SWLC8367-1AU28SWLC8368-1BL26SWLC8375-1RE24WL1010-1WL1118-1 -
Select options+ wishlist+ compare
DUOXIU 1Pair Year Natural Brown Green Eye Color Contact Lenses Big Eye Cosmetic Gray Pupils for Beauty And Eye Color Enhancement
$13.00 – $14.00Price range: $13.00 through $14.00Jelly Bloom GoldJelly Bloom GreenJelly Brown GreenSpring Diary BlueSpring Diary BrownSpring Diary PinkTipsy Bloom Brown











Reviews
There are no reviews yet.