Shop
Fungal Nail Treatment Serum Nails Fungus Removal Treating Paronychia Liquid Anti Gray Nails Toe Infection Foot Repair Care Tools
$12.00 – $31.00Price range: $12.00 through $31.00
Add to wishlist Add to compareAsk about productDescription
7 Days Nail Treatment Serum Foot Repair Essence Care Products Whitening Toe Nail Cleaning Removal Thickened Gray Nails Beauty Health
▶This nail repair essence liquid adopts molecular needle penetration technology and a new formula, which can effectively penetrate nails, solve various nail problems, soften nail texture, and restore health.
▶Formulated with natural ingredients, this serum combats infections while promoting healthy nail regrowth. Experience visible improvements in just one week, with onychomycosis stopping deterioration.



FUNGAL NAIL INFECTION/ SOLUTION
▶ Effective fungal nail treatment
▶Visible results when the nail begins to grow back
▶1 minute a day, no filing required 2

DAY & NIGHT TWICEA DAY
▶soak the diseased nail with warm water to soften it.
▶use a nail file to repair the nail, scrape off the dirt on the nail, make it thinner
▶Apply it in the morning and evening (twice a day)
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Product Name | Fungal Nail Treatment Essential Oil |
| Effect | Anti-infective Paronychia Onychomycosis, Fix & Renew Damage Fungal Nail, Broken, Cracked & Discolored Nails |
| Feature | Fungal Nail Treatment, Anti Infection Paronychia, Nail Repair Fluid, Effective Against Fungus With |
| Suitable for | Suitable for people with fungal infections |
| Suitable Age | Unlimited, Fight All Forms of Fungal Infections |
| Quality Inspection | Qualified, Sturdy Decks Repair Damaged Nails |
| Expiration Date | 3 Years, Care for Cracked, Rough Nails |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | NAIL TREATMENT |
| Model Number | Bea-65 |
| High-concerned chemical | None |
| NET WT | 20ml |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Centella Asiatica Face Serum Nourish Dry Skin Smoothing Rejuvenation Skin Brightening Whitening Cream Facial Moisturizer Korean
$19.00 – $36.00Price range: $19.00 through $36.00 -
Select options+ wishlist+ compare
DUOXIU 1Pair Year Natural Brown Green Eye Color Contact Lenses Big Eye Cosmetic Gray Pupils for Beauty And Eye Color Enhancement
$13.00 – $14.00Price range: $13.00 through $14.00Jelly Bloom GoldJelly Bloom GreenJelly Brown GreenSpring Diary BlueSpring Diary BrownSpring Diary PinkTipsy Bloom Brown -
Select options+ wishlist+ compare
Nailpop 600PCS Nail Tips Full Cover Medium Length Ballerina Press On False Nail Extenison Tips with Box for Salons and Home DIY
$9.00 – $11.00Price range: $9.00 through $11.00L-Coffin-600L-Stiletto-600M-Almond-600M-Coffin-600M-Oval-600M-Square-600M-Stiletto-600XXS-Almond-600XXS-Coffin-600XXS-HC-Almond-600XXS-HC-Cofifn-600XXS-HC-Oval-600XXS-HC-Square-600XXS-HC-Stiletto-600XXS-Square-600 -
Select options+ wishlist+ compare
FASHION IDOL 26 Inch Long Straight Lace Front Wig With Bangs Synthetic Hair Ombre Black Blonde Highlight Cosplay Wigs For Women
$80.00Original price was: $80.00.$33.00Current price is: $33.00.#1B68HL10A-26FLPD TT4-18-24DNATHL8-T12Q-22D-22DNTPDHL8-26RNTSA4-10-23B-613CNTSN4-UN9-12RP12-16-613RT6-23CTAHL14F-56E-56ETTHL6-30X-150E -
Select options+ wishlist+ compare
Light Brown Hair Extensions Clip In Human Hair 120G 8Pcs Clip In Human Hair Extensions Straight #6 Chestnut Brown Hair Extension
$44.00 – $215.00Price range: $44.00 through $215.00#1B12466138p4-27p8-613











Reviews
There are no reviews yet.