ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsFREEDOM Body Wave Synthetic Lace Front Wigs For Woman 6″x4″ Wear and Go Glueless Wig Ombre Brown Pre Plucked Pre Cut Lace Wigs
Shop
FREEDOM Body Wave Synthetic Lace Front Wigs For Woman 6″x4″ Wear and Go Glueless Wig Ombre Brown Pre Plucked Pre Cut Lace Wigs
$132.00 Original price was: $132.00.$55.00Current price is: $55.00.
SKU: 3256809427750917
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FREEDOM |
| Texture | Body Wave |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Daily Use |
| Material Grade | High temperature fiber |
| Lace Color | Transparent |
| Style | Wavy |
| Cap Size | Average Size |
| Base Material | Swiss Lace |
| Weight | 287-293g |
| Length | 28 inches |
| Lace area | 6×4 big area lace |
| Colors | Ombre/brown/black/highlight color |
Be the first to review “FREEDOM Body Wave Synthetic Lace Front Wigs For Woman 6″x4″ Wear and Go Glueless Wig Ombre Brown Pre Plucked Pre Cut Lace Wigs” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Clip Ins Straight Seamless Brazilian Human Hair Extensions Natural Color Invisible Clip In Hair Extension 16-26 Inches For Women
$39.00 – $206.00Price range: $39.00 through $206.00Ash BrownBlondeDark brownHighlight BrownJet BlackLight brownMedium BrownNatural Blackp8-613 -
Select options+ wishlist+ compare
8Pcs Clip Ins 4/27 Highlight Color Straight Clip In Human Hair Extensions Brazilian Human Hair Clip In Hair Extensions 120G/Pack
$41.00 – $206.00Price range: $41.00 through $206.00#1B246p4-27p8-613 -
Select options+ wishlist+ compare
Soft Gel False Tips Box Natural Sculpted Ballet Coffin Almond Fake Nails Full Cover Premium Quality Press On Nails Nail Supplies
$16.00 – $21.00Price range: $16.00 through $21.00OM-01 14SizesOM-02 10SizesOM-03 10SizesOM-04 10SizesOM-05 14SizesOM-06 10SizesOM-07 14SizesOM-08 10SizesOM-09 14SizesOM-10 14SizesOM-11 14SizesOM-12 14SizesOM-13 14SizesOM-14 12Sizes -
Select options+ wishlist+ compare
Wire Hair Extensions Straight Real Human Hair Natural Black Wire Human Hair Extensions 16-26 Inches Fish Line Clip In Extension
$45.00 – $90.00Price range: $45.00 through $90.00BlondeDark brownMedium BrownNatural BlackP4-27 HLP8-613 HL -
Select options+ wishlist+ compare
8Pcs Clip In Hair Extensions 100% Human Hair P8/613 Color Brown Highlight Blonde For Women Daily Use Real Hair Natural Black 4#
$43.00 – $196.00Price range: $43.00 through $196.00#1B4613p4-27p8-613












Reviews
There are no reviews yet.