ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsFREEDOM Synthetic Lace Wigs For Women Straight Layered Lace Wig 18 Inch Side Part Pre Plucked Ombre Brown Blonde Cosplay Wigs
Shop
FREEDOM Synthetic Lace Wigs For Women Straight Layered Lace Wig 18 Inch Side Part Pre Plucked Ombre Brown Blonde Cosplay Wigs
$40.00 – $42.00Price range: $40.00 through $42.00
Add to wishlist Add to compareAsk about product
SKU: 3256809832973110
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | FREEDOM |
| Texture | Straight |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Daily Use |
| Material Grade | High temperature fiber |
| Lace Color | Transparent |
| Style | Layered |
| Cap Size | Average Size |
| Base Material | Swiss Lace |
| MELISSA | Side part lace wig |
| Weight | 198±3g |
| Length | 18 Inch/45 cm |
Be the first to review “FREEDOM Synthetic Lace Wigs For Women Straight Layered Lace Wig 18 Inch Side Part Pre Plucked Ombre Brown Blonde Cosplay Wigs” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
FREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant
$89.00Original price was: $89.00.$37.00Current price is: $37.00.#1B130T30613APRICGT4-27Q-86ELPD TT4-18-24DNTPDHL 1B-8-26RNTSN4-UN9-12RTT6-23CTTHL6-23B-613FTTOL4-30S-26JTTPN6-REPK-PKGD -
Select options+ wishlist+ compare
Visuashow Anime Colored Contact Lenses Miku Cosplay Coloured Contact Lens Yearly Beauty Small Pupils Lens Pink Eye Lenses
$14.00Magic BlueMagic Blue GreyMagic Crystal GreenMagic Dark BlueMagic GreenMagic PinkMagic RedMagic VioletMagic Yellow -
Select options+ wishlist+ compare
Body Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color
$34.00 – $67.00Price range: $34.00 through $67.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Clip Ins Straight Seamless Brazilian Human Hair Extensions Natural Color Invisible Clip In Hair Extension 16-26 Inches For Women
$39.00 – $206.00Price range: $39.00 through $206.00Ash BrownBlondeDark brownHighlight BrownJet BlackLight brownMedium BrownNatural Blackp8-613 -
Select options+ wishlist+ compare
Nailpop 600PCS Nail Tips Full Cover Medium Length Ballerina Press On False Nail Extenison Tips with Box for Salons and Home DIY
$9.00 – $11.00Price range: $9.00 through $11.00L-Coffin-600L-Stiletto-600M-Almond-600M-Coffin-600M-Oval-600M-Square-600M-Stiletto-600XXS-Almond-600XXS-Coffin-600XXS-HC-Almond-600XXS-HC-Cofifn-600XXS-HC-Oval-600XXS-HC-Square-600XXS-HC-Stiletto-600XXS-Square-600











Reviews
There are no reviews yet.