ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsFREEDOM Synthetic Lace Front Wigs For Women 26“ Highlight Honey Brown Body Wave Wig Ombre Blonde Lace Wig Synthetic Cosplay Wig
Shop
FREEDOM Synthetic Lace Front Wigs For Women 26“ Highlight Honey Brown Body Wave Wig Ombre Blonde Lace Wig Synthetic Cosplay Wig
$86.00 Original price was: $86.00.$36.00Current price is: $36.00.
SKU: 3256806622063166
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FREEDOM |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Daily Use |
| Material Grade | High temperature fiber |
| Lace Wig Type | Lace Front |
| High-concerned chemical | None |
| Cap Size | Average Size |
| Base Material | Swiss Lace |
| Lace Color | Transparent |
| NO | WILMA |
| Weight | 220g |
Be the first to review “FREEDOM Synthetic Lace Front Wigs For Women 26“ Highlight Honey Brown Body Wave Wig Ombre Blonde Lace Wig Synthetic Cosplay Wig” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
VISUASHOW Aurora Color Contact Lenses Prescription Colored Contacts 1Pair Natural Cosmetic Eye Lenses for Makeup Coloured Lens
$12.00 – $16.00Price range: $12.00 through $16.00AZUEMERALDGRAPHITEHAZELLCY GRAYMARINEMELOCHREQUARTZVERDE -
Select options+ wishlist+ compare
EYESHARE 10Pcs=5Pair Color Contact Lenses for 1 Day Daily Lens Blue Contacts Daily Disposable High Wearing Comfort Brown Lenses
$66.00Original price was: $66.00.$22.00Current price is: $22.00.CROATIA-BLUE-DAYCROATIA-BROWN-DAYCROATIA-GRAY-DAYCROATIA-GREEN-DAYDENMARK-BLUE-DAYDENMARK-GRAY-DAYDENMARK-GREEN-DAYDENMARK-PURPLE-DAYHOLLAND-BLUE-DAYHOLLAND-BROWN-DAYHOLLAND-GRAY-DAYHOLLAND-GREEN-DAY -
Select options+ wishlist+ compare
8Pcs Clip Ins 4/27 Highlight Color Straight Clip In Human Hair Extensions Brazilian Human Hair Clip In Hair Extensions 120G/Pack
$41.00 – $206.00Price range: $41.00 through $206.00#1B246p4-27p8-613 -
Add to cart+ wishlist+ compare
7Days Nail Fungus Treatment Serum Ginger Anti-infective Paronychia Onychomycosis Toe Foot Nail Fungal Repair Gel Hand Foot Care
$13.00Original price was: $13.00.$12.00Current price is: $12.00. -
Select options+ wishlist+ compare
Visuashow Anime Colored Contact Lenses Miku Cosplay Coloured Contact Lens Yearly Beauty Small Pupils Lens Pink Eye Lenses
$14.00Magic BlueMagic Blue GreyMagic Crystal GreenMagic Dark BlueMagic GreenMagic PinkMagic RedMagic VioletMagic Yellow












Reviews
There are no reviews yet.