Shop

Caviar Eye Bag Removal Cream Hyaluronic Acid Anti-Wrinkle Firming Skin Fade Fine Lines Anti Dark Circle Puffiness Eye Care 20g
$11.00 – $23.00Price range: $11.00 through $23.00
Add to wishlist Add to compareAsk about productDescription

Instant Eye Bag Removal Cream Collagen Anti-Wrinkle Fade Fine Lines Firming Skin Anti Dark Circle Puffiness Brighten Eye Care New
▶Effect:
This eye cream is rich in caviar and hyaluronic acid and is very effective in reducing dark circles, eye bags and wrinkles around the eyes.
Its unique formula penetrates deep into the skin, promotes skin metabolism, keeps the skin hydrated and nourished for a long time, saying goodbye to dryness and tightness, strengthens skin toughness
keeps the skin firm and elastic for the eyes and ensures that the skin is always in its best condition.
How to use
STEP 1: Cleanse Eye Skin
STEP 2: Apply small dots around the eye area.
STEP 3: Gently smooth until fully absorbed.








Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature | Moisturizing |
| SPEC | 15-30ml |
| Item Type | Cream |
| Certification | CPNP |
| Use | Eye |
| Date of Manufacture | As show |
| Shelf Life | 3 years |
| Model Number | NO.SD19332 |
| Country/Region of Manufacture | China Mainland |
| NET WT | 20g |
| Ingredient | Caviar,Hyaluronic Acid |
| CAVIAR+HA Anti-Wrinkle Eye Cream | Dark Circles Under Eyes Remove Cream |
| Anti Dark Circles | Removal Eyes Bags |
| Firming Moisturizing Beauty Eyes Skin Ca | Anti Swelling Peptide Filler Eye Care |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
FREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant
$89.00Original price was: $89.00.$37.00Current price is: $37.00.#1B130T30613APRICGT4-27Q-86ELPD TT4-18-24DNTPDHL 1B-8-26RNTSN4-UN9-12RTT6-23CTTHL6-23B-613FTTOL4-30S-26JTTPN6-REPK-PKGD -
Select options+ wishlist+ compare
Hoygi Niacinamide Facial Serum Vitamin B3 Wrinkles Pigment Dark Spot Removal Correcting Glow Serum Face Whitening Moisturizer
$6.00 – $27.00Price range: $6.00 through $27.00 -
Select options+ wishlist+ compare
240pcs XXS short almond-shaped gel nail tips – Ultra-soft and seamless, suitable for full coverage of small nails, nail art tool
$20.00Original price was: $20.00.$9.00Current price is: $9.00.240pcs -
Select options+ wishlist+ compare
FASHION IDOL 26 Inch Long Straight Lace Front Wig With Bangs Synthetic Hair Ombre Black Blonde Highlight Cosplay Wigs For Women
$80.00Original price was: $80.00.$33.00Current price is: $33.00.#1B68HL10A-26FLPD TT4-18-24DNATHL8-T12Q-22D-22DNTPDHL8-26RNTSA4-10-23B-613CNTSN4-UN9-12RP12-16-613RT6-23CTAHL14F-56E-56ETTHL6-30X-150E -
Select options+ wishlist+ compare
Enduring Women Pheromone Perfume Enhances Female Women Charm Enhance Attractiveness To Your Partner Improve Female Confidence #$
$16.00 – $157.00Price range: $16.00 through $157.001 PeiceBuy 10 gift 12 freeBuy 2 gift 1 freeBuy 3 gift 2 freeBuy 5 gift 5 free






Reviews
There are no reviews yet.