Shop

Instant Eye Bag Removal Cream Retinol Anti-Wrinkle Firming Skin Fade Fine Lines Anti Dark Circle Puffiness Brighten Eye skinCare
$14.00 – $31.00Price range: $14.00 through $31.00
Add to wishlist Add to compareAsk about productDescription
Pro-xylane Face Cream Anti-wrinkle Eye Cream Anti-Puffiness Eliminate Dark Circles Firming Deep Moisturizing Korean Skin Care
▶[Feature]:
Applied lightly, it can nourish skin around eyes, mildly care delicate skin around eyes and effectively soothe dry skin. The skin around eyes is soft, smooth and fine. It can radiant your skin.
▶[Advantage]:
Reverse photoaging,Accelerate skin self-renewal
▶[Details]:
Tighten eye skin, fade fine lines ,Packaged in Single Package
▶[Usage]:
√ Step 1,Apply in small dots around eye area with your ring finger
√ Step 2,Gently massage from top to bottom and from inside out until thoroughly absorbed
√ Step 3,Gently massage around the eyes with your warm hands to promote the absorption of eye cream














Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Number of Pieces | Combo |
| Feature | Moisturizing |
| SPEC | 15-30ml |
| Item Type | Cream |
| Certification | CPNP |
| Use | Eye |
| Date of Manufacture | 2025.2 |
| Shelf Life | 3 years |
| Model Number | MYK06 |
| Country/Region of Manufacture | China Mainland |
| Manufacturer | other |
| NET WT | 15g |
| Ingredient | Pro-Xylane |
| Distributor/Importer | other |
| Certificate Number | 20160737 |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
DUOXIU 1Pair Year Natural Brown Green Eye Color Contact Lenses Big Eye Cosmetic Gray Pupils for Beauty And Eye Color Enhancement
$13.00 – $14.00Price range: $13.00 through $14.00Jelly Bloom GoldJelly Bloom GreenJelly Brown GreenSpring Diary BlueSpring Diary BrownSpring Diary PinkTipsy Bloom Brown -
Select options+ wishlist+ compare
Hoygi Niacinamide Facial Serum Vitamin B3 Wrinkles Pigment Dark Spot Removal Correcting Glow Serum Face Whitening Moisturizer
$6.00 – $27.00Price range: $6.00 through $27.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Body Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color
$34.00 – $67.00Price range: $34.00 through $67.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Skin Texture | Pore Refining Resurfacing, Brightening Facial Serum with Retinol and Niacinamide Non-Comedogenic
$6.00 – $70.00Price range: $6.00 through $70.00 -
Select options+ wishlist+ compare
100ml 24k Gold Hyaluronic Acid Nicotinamide Face Serum Anti Aging Facial Lifting Collagen Essence Skin Care Whitening Serum
$19.00 – $20.00Price range: $19.00 through $20.00






Reviews
There are no reviews yet.