bamoer Silver Beads Anklets 925 Sterling Silver Geometric Minimalist Summer Fashion Foot Jewelry Bracelet for Ankle SCT011
$8.99 – $25.00Price range: $8.99 through $25.00
Add to wishlist Add to compareAsk about product
SKU: 4000009192305
Category: Jewelry
Description
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | bamoer |
| Metals Type | Silver |
| Metal Stamp | 925,Sterling |
| Main Stone | None |
| Origin | Mainland China |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | 2.3g |
| High-concerned chemical | None |
| Shapepattern | Round |
| Fine or Fashion | Gold Filled |
| Style | Classic |
| Certificate | Yes |
| Item Type | Anklets |
| Gender | Women |
| Model Number | SCT011 |
| Length | 24cm |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | original design |
| is_customized | Yes |
| Package | Only one free velvet jewelry bag for each parcel |
| Occassion | Gifts for Girlfriend, Anniversary, Engagement, Party, Wedding |
| Material | 100% 925 sterling silver |
| Customize | Accepted. Contact get more details and discount |
| Wholesale | Accepted, contact get wholesale price |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Be the first to review “bamoer Silver Beads Anklets 925 Sterling Silver Geometric Minimalist Summer Fashion Foot Jewelry Bracelet for Ankle SCT011” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Arabic Women Gold Color Jewelry Sets Featured Round Pendant Earrings Rings Bracelets Suitable for Wedding Banquets Parties
$19.00Original price was: $19.00.$18.00Current price is: $18.00. -
Select options+ wishlist+ compare
High Quality Dubai Gold Plated Jewelry Set For Women Luxury Design Spike Necklace Earrings Bracelet Ring For Weeding Party Gift
$119.00Original price was: $119.00.$54.00Current price is: $54.00. -
Select options+ wishlist+ compare
African 18k Gold Color Jewelry Set for Women Flower Design Necklace and Earrings 2Pcs Set for Weddings Party Jewelry Dubai Gift
$30.00Original price was: $30.00.$28.00Current price is: $28.00. -
Select options+ wishlist+ compare
Vintage Copper Portrait Ancient Coins Round Wide Bangle Antique Jewelry Bracelets for Women Couple Wrist Retro Accessories New
$28.00Original price was: $28.00.$27.00Current price is: $27.00. -
Select options+ wishlist+ compare
Vintage Wide Elastic Bangle Natural Stone Inlaid Blue Green Color Bracelet Antique Jewelry Bracelets for Women Retro Accessories
$36.00Original price was: $36.00.$33.00Current price is: $33.00.












Reviews
There are no reviews yet.