Shop
Powerful Spot-removing Whiten Cream Brighten Skin Fast Eliminates Melanin Pigmentation Melasma Dark Spots Moisturize Beauty Gel
$15.00 – $39.00Price range: $15.00 through $39.00
Add to wishlist Add to compareAsk about productDescription
Powerful Spot-removing Whiten Cream Brighten Skin Fast Eliminates Melanin Pigmentation Melasma Dark Spots Moisturize Beauty Gel
Features:
This product is made of high-tech natural biological essence, with short-term freckle whitening and acne-removing effects. Long-term use can regulate skin cell regeneration and repair ability, eliminate the inducement of melanin production, and effectively prevent various types Regenerate stains, achieve the effect of smooth, delicate, silky and whitening skin.
Efficacy:
This product has anti-freckle, wrinkle removal,chloasma, freckles, age spots and other spots. Maintain high-quality genetic beauty technology, exclusive use of serum protein, aldol biochemical acid and other biological formulas, and use slow-release microcapsule nanotechnology to protect active genes and enhance the gene activity of the cream matrix. Effective survival factor, faster whitening effect, no side effects.
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Product Name | Effective Whitening Freckle Cream Fast Remove Melasma Dark Spot Fade M |
| Effect | Whitening Body Lotion Lighten Melanin Repair Dull Fast Brightening Ski |
| Advantage | The freckle removal cream has strong antioxidant effects and can help |
| Function | It can balance skin pigment, fade and remove melanin in melasma, butte |
| Suitable For | lighten dark spot / improve dull yellow skin / whiten skin / remove me |
| Quality Inspection | 100% brand new and high quality |
| Brand Name | NONE |
| Model Number | VA24 |
| Ingredient | nicotinamide |
| Use | Face |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Anti-Aging |
| Shelf Life | 3 years |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CPNP |
| Item Type | Cream |
| NET WT | 30ml |
| Number of Pieces | One Unit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Skin Texture | Pore Refining Resurfacing, Brightening Facial Serum with Retinol and Niacinamide Non-Comedogenic
$6.00 – $70.00Price range: $6.00 through $70.00 -
Select options+ wishlist+ compare
240pcs XXS short almond-shaped gel nail tips – Ultra-soft and seamless, suitable for full coverage of small nails, nail art tool
$20.00Original price was: $20.00.$9.00Current price is: $9.00.240pcs -
Select options+ wishlist+ compare
Visuashow Anime Colored Contact Lenses Miku Cosplay Coloured Contact Lens Yearly Beauty Small Pupils Lens Pink Eye Lenses
$14.00Magic BlueMagic Blue GreyMagic Crystal GreenMagic Dark BlueMagic GreenMagic PinkMagic RedMagic VioletMagic Yellow -
Select options+ wishlist+ compare
Centella Asiatica Face Serum Nourish Dry Skin Smoothing Rejuvenation Skin Brightening Whitening Cream Facial Moisturizer Korean
$19.00 – $36.00Price range: $19.00 through $36.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Allbell Magique Ombre Grey Synthetic Wigs With Side Bangs For Women Party Cosplay Natural Wavy Fake Hair Heat Resistant Fiber
$26.00 – $27.00Price range: $26.00 through $27.00LC042-1LC8155-3LC8232-1LC8248-2SWLC1261-6OR22SWLC1276-2BR20SWLC1276-4BR20SWLC1324-1GR24SWLC6358-1PI24SWLC8327-1BL24SWLC8367-1AU28SWLC8368-1BL26SWLC8375-1RE24WL1010-1WL1118-1












Reviews
There are no reviews yet.