Shop

Caviar Eye Bag Removal Cream Hyaluronic Acid Anti-Wrinkle Firming Skin Fade Fine Lines Anti Dark Circle Puffiness Eye Care 20g
$11.00 – $23.00Price range: $11.00 through $23.00
Add to wishlist Add to compareAsk about productDescription

Instant Eye Bag Removal Cream Collagen Anti-Wrinkle Fade Fine Lines Firming Skin Anti Dark Circle Puffiness Brighten Eye Care New
▶Effect:
This eye cream is rich in caviar and hyaluronic acid and is very effective in reducing dark circles, eye bags and wrinkles around the eyes.
Its unique formula penetrates deep into the skin, promotes skin metabolism, keeps the skin hydrated and nourished for a long time, saying goodbye to dryness and tightness, strengthens skin toughness
keeps the skin firm and elastic for the eyes and ensures that the skin is always in its best condition.
How to use
STEP 1: Cleanse Eye Skin
STEP 2: Apply small dots around the eye area.
STEP 3: Gently smooth until fully absorbed.








Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature | Moisturizing |
| SPEC | 15-30ml |
| Item Type | Cream |
| Certification | CPNP |
| Use | Eye |
| Date of Manufacture | As show |
| Shelf Life | 3 years |
| Model Number | NO.SD19332 |
| Country/Region of Manufacture | China Mainland |
| NET WT | 20g |
| Ingredient | Caviar,Hyaluronic Acid |
| CAVIAR+HA Anti-Wrinkle Eye Cream | Dark Circles Under Eyes Remove Cream |
| Anti Dark Circles | Removal Eyes Bags |
| Firming Moisturizing Beauty Eyes Skin Ca | Anti Swelling Peptide Filler Eye Care |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Enduring Women Pheromone Perfume Enhances Female Women Charm Enhance Attractiveness To Your Partner Improve Female Confidence #$
$16.00 – $157.00Price range: $16.00 through $157.001 PeiceBuy 10 gift 12 freeBuy 2 gift 1 freeBuy 3 gift 2 freeBuy 5 gift 5 free -
Select options+ wishlist+ compare
Centella Asiatica Face Serum Nourish Dry Skin Smoothing Rejuvenation Skin Brightening Whitening Cream Facial Moisturizer Korean
$19.00 – $36.00Price range: $19.00 through $36.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Skin Texture | Pore Refining Resurfacing, Brightening Facial Serum with Retinol and Niacinamide Non-Comedogenic
$6.00 – $70.00Price range: $6.00 through $70.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Soft Gel False Tips Box Natural Sculpted Ballet Coffin Almond Fake Nails Full Cover Premium Quality Press On Nails Nail Supplies
$16.00 – $21.00Price range: $16.00 through $21.00OM-01 14SizesOM-02 10SizesOM-03 10SizesOM-04 10SizesOM-05 14SizesOM-06 10SizesOM-07 14SizesOM-08 10SizesOM-09 14SizesOM-10 14SizesOM-11 14SizesOM-12 14SizesOM-13 14SizesOM-14 12Sizes -
Select options+ wishlist+ compare
550pcs Coffin Almond Soft Gel Nail Tips False Half Cover Press On Acrylic Nails 11Sizes Fake Nails DIY Manicure Extension Tools
$12.00 – $16.00Price range: $12.00 through $16.0001-550pcs02-550pcs03-550pcs04-550pcs05-550pcs06-500pcs07-440pcs08-550pcs09-400pcs10-550pcs11-550pcs12-550pcs13-500pcs14-550pcs15-550pcs550pc-L Coffin550pc-M Almond550Pc-S Coffin550pc-S Square550pc-S Stiletto550Pc-Toes






Reviews
There are no reviews yet.