bamoer Silver Beads Anklets 925 Sterling Silver Geometric Minimalist Summer Fashion Foot Jewelry Bracelet for Ankle SCT011
$8.99 – $25.00Price range: $8.99 through $25.00
Add to wishlist Add to compareAsk about product
SKU: 4000009192305
Category: Jewelry
Description
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | bamoer |
| Metals Type | Silver |
| Metal Stamp | 925,Sterling |
| Main Stone | None |
| Origin | Mainland China |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | 2.3g |
| High-concerned chemical | None |
| Shapepattern | Round |
| Fine or Fashion | Gold Filled |
| Style | Classic |
| Certificate | Yes |
| Item Type | Anklets |
| Gender | Women |
| Model Number | SCT011 |
| Length | 24cm |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | original design |
| is_customized | Yes |
| Package | Only one free velvet jewelry bag for each parcel |
| Occassion | Gifts for Girlfriend, Anniversary, Engagement, Party, Wedding |
| Material | 100% 925 sterling silver |
| Customize | Accepted. Contact get more details and discount |
| Wholesale | Accepted, contact get wholesale price |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Be the first to review “bamoer Silver Beads Anklets 925 Sterling Silver Geometric Minimalist Summer Fashion Foot Jewelry Bracelet for Ankle SCT011” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
ethiopian hawaiian jewelry bangle 24k gold bracelet for women flower bangle african gifts free shipping birthday gifts
$37.00Original price was: $37.00.$24.00Current price is: $24.00. -
Select options+ wishlist+ compare
Vintage Copper Portrait Ancient Coins Round Wide Bangle Antique Jewelry Bracelets for Women Couple Wrist Retro Accessories New
$28.00Original price was: $28.00.$27.00Current price is: $27.00. -
Select options+ wishlist+ compare
Fashion Woman Necklace Jewelry Set Classic Bone Shape Elegant Woman Wedding Banquet Big Pendant Bracelet Woman’s Gift
$92.00Original price was: $92.00.$44.00Current price is: $44.00. -
Select options+ wishlist+ compare
5pcs Stones Moissanite Diamond Ring for Woman Silver 925 100% Rose Gold Plated Fine Jewelry with Certified Engagement Gifts
$161.00Original price was: $161.00.$45.00Current price is: $45.00. -
Select options+ wishlist+ compare
2025 New 4-Piece Bridal Zirconia Full Set Women’s Party Jewelry Set Luxury Dubai Nigeria CZ Crystal Wedding Jewelry Set
$78.00Original price was: $78.00.$39.00Current price is: $39.00.












Reviews
There are no reviews yet.