ShopShopWomen Grooming Tools3-in-1 Hair Styling Tool with 110000 RPM Air Brush, Negative Ion Hair Care Dryer, Multifunctional Hair Styling Comb for Blow Dry
Shop
“Mini Face Steamer Nano Mister USB Rechargeable Facial Sprayer Beauty Sauna Hydrating Portable Ultrasonic Humidifier Skin Care” has been added to your cart. View cart
3-in-1 Hair Styling Tool with 110000 RPM Air Brush, Negative Ion Hair Care Dryer, Multifunctional Hair Styling Comb for Blow Dry
$42.00 – $57.00Price range: $42.00 through $57.00
Add to wishlist Add to compareAsk about product
SKU: 1005008368088395
Category: Women Grooming Tools
Description







Additional information
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Portability | Unfoldable handle |
| Max. Power | Less Than 1000 W |
| Model Number | a6 |
| Function | Anion |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| High-concerned chemical | None |
| Plug standard | EU |
| Origin | Mainland China |
| Material | abs |
| Number of gears | 3 |
| Number of heating modes | 2 |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of nozzles | 3 – 4 |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | CE |
| Use | Household |
| Choice | yes |
Be the first to review “3-in-1 Hair Styling Tool with 110000 RPM Air Brush, Negative Ion Hair Care Dryer, Multifunctional Hair Styling Comb for Blow Dry” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
VGR Hair Remover Professional Epilator Electric Leg Body Rechargeable Underarms Portable Two Speeds Epilator for Women V-705
$19.00Green with boxGreen without boxpink with boxpink without box -
Select options+ wishlist+ compare
Electric Shaver for Women 2-in-1 Electric Razor for Women Legs Underarm Face Pubic Hairs Rechargeable Razor Body Hair Trimmer
$19.00 – $20.00Price range: $19.00 through $20.00PinkPURPLE -
Select options+ wishlist+ compare
VGR 726 New Epilator Women Shaver Mini Plucker USB Rechargeable Electric Pedicure for Face Legs Bikini
$69.00Original price was: $69.00.$34.00Current price is: $34.00.726 usb -
Select options+ wishlist+ compare
Electric Menstrual Spasm Massager Vibrator Heating Belt Suitable For Relieving Menstrual Discomfort, Keeping Waist And heating
$69.00Original price was: $69.00.$33.00Current price is: $33.00.PinkPURPLE -












Reviews
There are no reviews yet.