Fashion Exclusive 585 Rose Gold/Rhodium Light Blue Natural Zircon Jewelry Beautiful Bride Delicate Unique Earrings
$8.00 Original price was: $8.00.$5.00Current price is: $5.00.
Description
Description
Brand: aomigc
Type:Earring
Gender: Women
Metals Type: Copper




Package
Each on OPP Bag
3 packages to protect

Use&Occasion
Quality:2 years guarantee for regular use.
Celebrate the special woman in your life! This unique and heartfelt fashionable product is beautifully packaged and ready for gift giving. Our jewelry makes a sentimental surprise and a great gift for birthdays, anniversaries, Mother’s Day or wedding celebration.


Tips
1. Actual size is as stated, picture just for reference.
2. There may be 1-2 mm (width) or 1 cm (length)measurement error by manual measurement.All of our photos are closed to our samples.However,it maybe will be a little difference because of the lighting and personal vision.If you mind this,please consider more time.
3.All of our products are factory directly supplied.we are looking forward to a long relationship to our business.
Customers Service
1.If you have any questions about the products or shipping issues,please feel free to write here.We will try my best to reply you as fast as we can.
2.When you are interest and pay for the order,we will choose a perfect way to send the products to you for your kindly support.
Additional information
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Item Weight | 2.2g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Copper |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | No |
| Main Stone | Zircon |
| Occasion | Wedding |
| Side Stone | None |
| Style | Cute/Romantic |
| is_customized | No |
| Earring Type | drop earrings |
| Fine or Fashion | Fine |
| Model Number | YCW272 |
| Gender | Women |
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
2025 New 4-Piece Bridal Zirconia Full Set Women’s Party Jewelry Set Luxury Dubai Nigeria CZ Crystal Wedding Jewelry Set
$78.00Original price was: $78.00.$39.00Current price is: $39.00. -
Select options+ wishlist+ compare
Arabic Women Gold Color Jewelry Sets Featured Round Pendant Earrings Rings Bracelets Suitable for Wedding Banquets Parties
$19.00Original price was: $19.00.$18.00Current price is: $18.00. -
Select options+ wishlist+ compare
Elegant Exquisite Gold Plated Necklace Earrings 3Pcs Jewelry Set for Women Dubai Fashion Square Design Jewelry for Party Wedding
$27.00Original price was: $27.00.$25.00Current price is: $25.00. -
Select options+ wishlist+ compare
Newshe 2 Pcs Solid 925 Sterling Silver Wedding Rings Set Yellow Gold Plated 3Ct Halo AAAAA CZ Pear Cut Engagement Ring for Women
$66.00 – $67.00Price range: $66.00 through $67.00 -












Reviews
There are no reviews yet.