ShopShopWomen Grooming Tools3-in-1 Hair Styling Tool with 110000 RPM Air Brush, Negative Ion Hair Care Dryer, Multifunctional Hair Styling Comb for Blow Dry
Shop
3-in-1 Hair Styling Tool with 110000 RPM Air Brush, Negative Ion Hair Care Dryer, Multifunctional Hair Styling Comb for Blow Dry
$42.00 – $57.00Price range: $42.00 through $57.00
Add to wishlist Add to compareAsk about product
SKU: 1005008368088395
Category: Women Grooming Tools
Description







Additional information
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Portability | Unfoldable handle |
| Max. Power | Less Than 1000 W |
| Model Number | a6 |
| Function | Anion |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| High-concerned chemical | None |
| Plug standard | EU |
| Origin | Mainland China |
| Material | abs |
| Number of gears | 3 |
| Number of heating modes | 2 |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of nozzles | 3 – 4 |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | CE |
| Use | Household |
| Choice | yes |
Be the first to review “3-in-1 Hair Styling Tool with 110000 RPM Air Brush, Negative Ion Hair Care Dryer, Multifunctional Hair Styling Comb for Blow Dry” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Electric Menstrual Spasm Massager Vibrator Heating Belt Suitable For Relieving Menstrual Discomfort, Keeping Waist And heating
$69.00Original price was: $69.00.$33.00Current price is: $33.00.PinkPURPLE -
Select options+ wishlist+ compare
4 in 1 Electric Epilator Bikini Eyebrow Nose Women Lady Facial Hair Removal Trimmer Face Body Painless Female Shaver Depilator
$23.00 – $25.00Price range: $23.00 through $25.00goldPinkRose Gold -
Select options+ wishlist+ compare
Fashion Casual Women Top Handle Handbag High Quality Fabric Women’s Shoulder Bag Large Capacity Girls Casual Tote Bag SAC
$17.00Original price was: $17.00.$10.00Current price is: $10.00.DEEP BLUEGRAYMilky TeaPURPLESky Blue -
Add to cart+ wishlist+ compare
Mini Face Steamer Nano Mister USB Rechargeable Facial Sprayer Beauty Sauna Hydrating Portable Ultrasonic Humidifier Skin Care
$33.00Original price was: $33.00.$21.00Current price is: $21.00. -
Select options+ wishlist+ compare
KIPOZI Professional Titanium Flat Iron Hair Straightener with Digital LCD Display Dual Voltage Instant Heating Curling Iron
$124.00Original price was: $124.00.$62.00Current price is: $62.00.139-Black












Reviews
There are no reviews yet.