ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsMagicae 4X4 Lace Closure Straight 22Inches Blond 27/613 Highlight Synthetic Heat Resistant Pre-Plucked Transparent Lace Hair
Shop
Magicae 4X4 Lace Closure Straight 22Inches Blond 27/613 Highlight Synthetic Heat Resistant Pre-Plucked Transparent Lace Hair
$47.00 Original price was: $47.00.$20.00Current price is: $20.00.
SKU: 3256808045818083
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description







Additional information
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | magicae |
| Texture | Straight |
| High-concerned chemical | None |
| Net Weight | 50g |
| Origin | Mainland China |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Permed | Yes |
| Material Grade | High temperature fiber |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Top Quality | No Shedding,No Tangle Full&Soft |
| Shipping Time | With 24 Hours After Payment,Holiday Except |
| Hair Guarantee | 7-15 Days No Reason Return |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Delivery By DHL, DPEX,Fedex |
| Exclusive Service | Drop Shipping,Logo, Label and Pack Designed |
| Life Time | Used For One Year,Do not advice for chemical Processing frequently |
| Full Cuticle | Aligned Help You Avoid Matted Problems |
Be the first to review “Magicae 4X4 Lace Closure Straight 22Inches Blond 27/613 Highlight Synthetic Heat Resistant Pre-Plucked Transparent Lace Hair” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Body Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color
$34.00 – $67.00Price range: $34.00 through $67.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Allbell Magique Ombre Grey Synthetic Wigs With Side Bangs For Women Party Cosplay Natural Wavy Fake Hair Heat Resistant Fiber
$26.00 – $27.00Price range: $26.00 through $27.00LC042-1LC8155-3LC8232-1LC8248-2SWLC1261-6OR22SWLC1276-2BR20SWLC1276-4BR20SWLC1324-1GR24SWLC6358-1PI24SWLC8327-1BL24SWLC8367-1AU28SWLC8368-1BL26SWLC8375-1RE24WL1010-1WL1118-1 -
Select options+ wishlist+ compare
DUOXIU 1Pair Year Natural Brown Green Eye Color Contact Lenses Big Eye Cosmetic Gray Pupils for Beauty And Eye Color Enhancement
$13.00 – $14.00Price range: $13.00 through $14.00Jelly Bloom GoldJelly Bloom GreenJelly Brown GreenSpring Diary BlueSpring Diary BrownSpring Diary PinkTipsy Bloom Brown -
Add to cart+ wishlist+ compare
7Days Nail Fungus Treatment Serum Ginger Anti-infective Paronychia Onychomycosis Toe Foot Nail Fungal Repair Gel Hand Foot Care
$13.00Original price was: $13.00.$12.00Current price is: $12.00. -
Select options+ wishlist+ compare
VISUASHOW Aurora Color Contact Lenses Prescription Colored Contacts 1Pair Natural Cosmetic Eye Lenses for Makeup Coloured Lens
$12.00 – $16.00Price range: $12.00 through $16.00AZUEMERALDGRAPHITEHAZELLCY GRAYMARINEMELOCHREQUARTZVERDE












Reviews
There are no reviews yet.