Shop
Fungal Nail Treatment Serum Nails Fungus Removal Treating Paronychia Liquid Anti Gray Nails Toe Infection Foot Repair Care Tools
$12.00 – $31.00Price range: $12.00 through $31.00
Add to wishlist Add to compareAsk about productDescription
7 Days Nail Treatment Serum Foot Repair Essence Care Products Whitening Toe Nail Cleaning Removal Thickened Gray Nails Beauty Health
▶This nail repair essence liquid adopts molecular needle penetration technology and a new formula, which can effectively penetrate nails, solve various nail problems, soften nail texture, and restore health.
▶Formulated with natural ingredients, this serum combats infections while promoting healthy nail regrowth. Experience visible improvements in just one week, with onychomycosis stopping deterioration.



FUNGAL NAIL INFECTION/ SOLUTION
▶ Effective fungal nail treatment
▶Visible results when the nail begins to grow back
▶1 minute a day, no filing required 2

DAY & NIGHT TWICEA DAY
▶soak the diseased nail with warm water to soften it.
▶use a nail file to repair the nail, scrape off the dirt on the nail, make it thinner
▶Apply it in the morning and evening (twice a day)
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Product Name | Fungal Nail Treatment Essential Oil |
| Effect | Anti-infective Paronychia Onychomycosis, Fix & Renew Damage Fungal Nail, Broken, Cracked & Discolored Nails |
| Feature | Fungal Nail Treatment, Anti Infection Paronychia, Nail Repair Fluid, Effective Against Fungus With |
| Suitable for | Suitable for people with fungal infections |
| Suitable Age | Unlimited, Fight All Forms of Fungal Infections |
| Quality Inspection | Qualified, Sturdy Decks Repair Damaged Nails |
| Expiration Date | 3 Years, Care for Cracked, Rough Nails |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | NAIL TREATMENT |
| Model Number | Bea-65 |
| High-concerned chemical | None |
| NET WT | 20ml |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Nailpop 600PCS Nail Tips Full Cover Medium Length Ballerina Press On False Nail Extenison Tips with Box for Salons and Home DIY
$9.00 – $11.00Price range: $9.00 through $11.00L-Coffin-600L-Stiletto-600M-Almond-600M-Coffin-600M-Oval-600M-Square-600M-Stiletto-600XXS-Almond-600XXS-Coffin-600XXS-HC-Almond-600XXS-HC-Cofifn-600XXS-HC-Oval-600XXS-HC-Square-600XXS-HC-Stiletto-600XXS-Square-600 -
Select options+ wishlist+ compare
EYESHARE 10Pcs=5Pair Color Contact Lenses for 1 Day Daily Lens Blue Contacts Daily Disposable High Wearing Comfort Brown Lenses
$66.00Original price was: $66.00.$22.00Current price is: $22.00.CROATIA-BLUE-DAYCROATIA-BROWN-DAYCROATIA-GRAY-DAYCROATIA-GREEN-DAYDENMARK-BLUE-DAYDENMARK-GRAY-DAYDENMARK-GREEN-DAYDENMARK-PURPLE-DAYHOLLAND-BLUE-DAYHOLLAND-BROWN-DAYHOLLAND-GRAY-DAYHOLLAND-GREEN-DAY -
Select options+ wishlist+ compare
Fast Whitening Serum for Female Private Parts Hands Knees Elbows Dark Spot Corrector Beauty Care
$6.00 – $62.00Price range: $6.00 through $62.00 -
Select options+ wishlist+ compare
VISUASHOW Aurora Color Contact Lenses Prescription Colored Contacts 1Pair Natural Cosmetic Eye Lenses for Makeup Coloured Lens
$12.00 – $16.00Price range: $12.00 through $16.00AZUEMERALDGRAPHITEHAZELLCY GRAYMARINEMELOCHREQUARTZVERDE -
Select options+ wishlist+ compare
100ml 24k Gold Hyaluronic Acid Nicotinamide Face Serum Anti Aging Facial Lifting Collagen Essence Skin Care Whitening Serum
$19.00 – $20.00Price range: $19.00 through $20.00











Reviews
There are no reviews yet.