ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsFREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant
Shop
FREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant
$89.00 Original price was: $89.00.$37.00Current price is: $37.00.
SKU: 1005006856062724
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FREEDOM |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Daily Use |
| Material Grade | High Temperature Fiber |
| Lace Wig Type | Lace Front |
| High-concerned chemical | None |
| Cap Size | Average Size |
| Base Material | Swiss Lace |
| Lace Color | Transparent |
| NO | L-LILY |
| Weight | 240g |
| Density | 150% |
| Length | 30 inches |
| Lace type | Hand tied middle lace |
Be the first to review “FREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
Clip Ins Straight Seamless Brazilian Human Hair Extensions Natural Color Invisible Clip In Hair Extension 16-26 Inches For Women
$39.00 – $206.00Price range: $39.00 through $206.00Ash BrownBlondeDark brownHighlight BrownJet BlackLight brownMedium BrownNatural Blackp8-613 -
Select options+ wishlist+ compare
Skin Texture | Pore Refining Resurfacing, Brightening Facial Serum with Retinol and Niacinamide Non-Comedogenic
$6.00 – $70.00Price range: $6.00 through $70.00 -
Select options+ wishlist+ compare
240pcs XXS short almond-shaped gel nail tips – Ultra-soft and seamless, suitable for full coverage of small nails, nail art tool
$20.00Original price was: $20.00.$9.00Current price is: $9.00.240pcs -
Select options+ wishlist+ compare
8Pcs Clip Ins 4/27 Highlight Color Straight Clip In Human Hair Extensions Brazilian Human Hair Clip In Hair Extensions 120G/Pack
$41.00 – $206.00Price range: $41.00 through $206.00#1B246p4-27p8-613 -
Select options+ wishlist+ compare
Centella Asiatica Face Serum Nourish Dry Skin Smoothing Rejuvenation Skin Brightening Whitening Cream Facial Moisturizer Korean
$19.00 – $36.00Price range: $19.00 through $36.00












Reviews
There are no reviews yet.