ShopShopCosmeticsWigs & Hair ExtensionsBody Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color
Shop
Body Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color
$34.00 – $67.00Price range: $34.00 through $67.00
Add to wishlist Add to compareAsk about product
SKU: 1005007468773549
Categories: Cosmetics, Wigs & Hair Extensions
Description
Body Wave Hair Extensions Drawstring Ponytail Brazilia 100% Real Human Hair For Women









Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Color Type | Pure Color |
| Brand Name | xbeauty |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Unit Weight | 100g/piece |
| High-concerned chemical | None |
| Texture | Wavy |
| Attachment | Clip-in |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Material Grade | Remy Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Ships From | China Mainland |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Be the first to review “Body Wave Drawstring Ponytail Human Hair Extensions 100% Real Human Hair Brazilian Remy Clip In For Women Ponytail Natural Color” Cancel reply
Related products
-
Select options+ wishlist+ compare
DUOXIU 1Pair Year Natural Brown Green Eye Color Contact Lenses Big Eye Cosmetic Gray Pupils for Beauty And Eye Color Enhancement
$13.00 – $14.00Price range: $13.00 through $14.00Jelly Bloom GoldJelly Bloom GreenJelly Brown GreenSpring Diary BlueSpring Diary BrownSpring Diary PinkTipsy Bloom Brown -
Select options+ wishlist+ compare
FREEDOM Curly Synthetic Lace Front Wigs For Women 30 inches Soft Wavy Ombre Blonde Ginger Highlight Cosplay Wigs Heat Resistant
$89.00Original price was: $89.00.$37.00Current price is: $37.00.#1B130T30613APRICGT4-27Q-86ELPD TT4-18-24DNTPDHL 1B-8-26RNTSN4-UN9-12RTT6-23CTTHL6-23B-613FTTOL4-30S-26JTTPN6-REPK-PKGD -
Select options+ wishlist+ compare
5 In 1 Facial Serum Fade Fine Lines Firming Skin Shrink Pores Moisturizing Brightning Vitamin C Hyaluronic Acid Face Serum
$5.00 – $13.00Price range: $5.00 through $13.00 -
Select options+ wishlist+ compare
Wire Hair Extensions Straight Real Human Hair Natural Black Wire Human Hair Extensions 16-26 Inches Fish Line Clip In Extension
$45.00 – $90.00Price range: $45.00 through $90.00BlondeDark brownMedium BrownNatural BlackP4-27 HLP8-613 HL -
Select options+ wishlist+ compare
Clip Ins Straight Seamless Brazilian Human Hair Extensions Natural Color Invisible Clip In Hair Extension 16-26 Inches For Women
$39.00 – $206.00Price range: $39.00 through $206.00Ash BrownBlondeDark brownHighlight BrownJet BlackLight brownMedium BrownNatural Blackp8-613












Reviews
There are no reviews yet.